Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

• EgCraft.gomc.pl • Hardcore i Frakcje [Drop ze Stone][Exp ze Stone][Nowe Dźwięki][Nowe Moby][Automatyczny Sklep][Tanie Vipy]


jinii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JMLc.png

GMLc.png

Ip: egcraft.gomc.pl
Ip2: f1.owncraft.pl:6241

Ts3: arekg.humee.pl
Sloty: 30
Typ Serwera: Hardcore i Frakcje
Wersja: 1.6.2
Premium: Nie
WhiteList: Nie
PvP: Tak
Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak
Nether: Tak
TheEnd: Tak

BMLc.png

Właściciel: CampeR_Thc
Administrator: C4mp3R2
TestModerator: Kubix00

CMLc.png

http://egcraft.ownshop.pl/

HMLc.png

FMLc.png

Na serwerze możecie spotkać nowe moby takie jak:
Herobrain Block, Giant, Giant Slime, Giant Magma Cube, Wraith, Pig Chest.
Ze stone wypadają wszystkie rodzaje płyt, które możemy wymienić na itemki u npc na spawnie.
Dodatkowo ze stone lecą: Locked chest i gąbki z których po rozwaleniu dropią różne itemki.
Rekrutacja do teamu serwera, otwarta! Podania prosimy składać na forum serwera.
Każdy gracz na start otrzymuje 4 dodatkowe życia i 1 ogólne. Po utracie dodatkowych żyć, zostaje nam 0,
mimo to możemy nadal grać, lecz gdy nasza ilość dodatkowych żyć wynosi 0 to po śmierci otrzymujemy bana na 3dni.
Życia dodaje się pijąc miksturę życia, której crafting znajdziecie na spawnie serwera.
Jeśli komuś nie chce czekać się 3 dni na unbana, to zawsze może go kupić w automatycznym sklepie serwera.
Na serwerze są często organizowane konkursy / eventy w których można wygrać: Itemki, Vipy, a nawet gry na steam itd.
Zachęcam także wszystkich do zarejestrowania się na forum serwera, ponieważ tam będą znajdować się informacje na temat konkursów itd.
Jeśli serwer będzie pełny to zwiększymy sloty do 45, a jeśli będzie trzeba to jesteśmy w stanie zakupić nawet maszynę 16gb ramu pod serwer.
Zapraszam także do wypowiadania się na temat serwera w tym temacie :)
Mile widziane wypowiedzi na temat serwera, lecz prosiłbym abyście także pisali co wam się podoba, a co wam się nie podoba na serwerze.

DMLc.png

1. Wulgarne słownictwo będzie karane warnem
2. Używanie cheatów i niedozwolonych modów będzie karane banem.
3. Dozwolone mody: Optifine, rei's minimap.
4. Administracja nie rozdaje itemów, op'ów itd.
5. Obrażanie administracji / graczy będzie karane warnem lub banem do 24 godz.
6. Podszywanie się pod sławne osoby np. CTSG, skkf, Bremu, będzie karane banem.
7. Posiadania skina na tle rasistowskim, nazistowskim, pornograficznym lub obraźliwym dla innych mniejszości narodowych, będzie karane banem.
8. 3 warny = ban na 24 godziny.
9. Administracja ma zawsze racje, jeśli uważasz że nie ma racji, wyjaśnij to na pw z daną osobą.
10. Wszelkie bugi należy zgłaszać do administracji.
11. Wykorzystywanie bugów serwera będzie karane banem.
12. Osoby zbanowane za cheaty nie mają możliwości otrzymania unbana, gdyż cheaterzy nie będą tolerowani.
13. Spam czy mogę zostać adminem / modem, czy rekrutacja jest on / off, będzie karane uniemożliwieniem dla danej osoby dostaniem się do teamu serwera.
14. Wszelkie wypowiedzi na tle rasistowskim, nazistowskim, pornograficznym, lub obraźliwym dla innych mniejszości narodowych będzie karane banem.
15. Reklamowanie serwer mc, ts3, stron internetowych itd. będzie karane banem.
16. Spam, oraz pisanie z włączonym Caps Lockiem, będzie karane warnem.
17. Administracja nie odpowiada za stracone itemy itd.
18. Posiadanie wulgarnego nicku, lub nicku na tle rasistowskim, nazistowskim, pornograficznym, lub obraźliwym dla innych mniejszości narodowych, będzie karane banem.
19. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia cię, od jego przestrzegania.
20. Regulamin w każdej chwili może ulec zmianie.
21. Claimowanie spawnu będzie karane banem na 6 godzin, oraz osunięciem gildii.
22. Za niebieską linią pvp jest włączone.
23. Nowi gracze mają 30 minut ochrony przed pvp.
24. 40 kratek od spawnu można już budować.
25. Regulamin by: CampeR_Thc

Wszelkie grafiki użyte w tej prezentacji zostały wykonane dla serwera EgCraft, zabrania się ich: kopiowania, używania we własnych prezentacjach, bez zgody autora itd.

Dla moderatorów: Jest to oficjalna prezentacja serwera EgCraft, wszystkie pozostałe proszę zamykać.

Opublikowano

W nocy była przerwa techniczna!

Jeśli chcecie wiedzieć co zostało dodane, co zmienione itd.
To zapraszam na forum serwera do działu: Informacje i ogłoszenia.

Opublikowano

Serwer fajny, tylko zle skonfigurowany OtherDrops ;c

Dlaczego uważasz że źle skonfigurowany? Bo zbyt mały drop diamentów? Czy dlatego że z locked chestów nie zawsze coś leci?

Bo jeśli dlatego to właśnie tak miało być :D

Opublikowano

Świeżo wbiłem na serwer , a zrobił na mnie ogromne wrażenie , zapraszam wszystkich bardzo serdecznie ! :)

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...